Číslo 12/2023 - PDF | eBook
Všechna čísla (40)

Okresní kolo v házené žáků 6. - 7. tříd

15. 2. 2024 (autor: Katarína Sýkorová)

V Polance nad Odrou se 15. února 2024 konalo okresní kolo v házené chlapců 6. - 7. tříd, kterého se zúčastnilo 10 škol. Pořadatelem akce byl Moravskoslezský krajský svaz házené ve spolupráci s OR AŠSK Ostrava a statutárním městem Ostrava, organizaci soutěže zajistila ZŠ Polanka nad Odrou. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny, první dvě družstva postupovala do finále, kde uhájili vítězství žáci ze ZŠ Polanka nad Odrou, druhá skončila ZŠ Srbská, bronz brala ZŠ Dvorského a čtvrtí skončili žáci ze ZŠ MUDr. Lukášové a Klegova.

Nejen talentovaní sportovci, ale i skvělí učitelé hráli klíčovou roli ve vedení dětí k úspěchu a skvělé atmosféře v průběhu celého turnaje. Jejich podpora  povzbuzování motivovaly mladé házenkáře k maximálním výkonům. Vítězům gratulujeme k postupu do krajského finále a všem hráčům děkujeme za předvedené výkony.