Okresní rada AŠSK Ostrava

Okresní rada AŠSK Ostrava

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 5/2019

Číslo 5/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (33)

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
Volejbal, H, IV., obvod Poruba Volejbal 10. 3. 2020
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Středisko DDM Plesná, Karla Svobody 237/11
DDM Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 16. 3. 2020 v 19:56

Volejbal, H, IV., obvod Jih Volejbal 6. 3. 2020
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 7. 3. 2020 v 14:00

Volejbal, D, IV., obvod Jih Volejbal 5. 3. 2020
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 7. 3. 2020 v 13:52

Basketbal, D, IV., obvod Poruba Basketbal 28. 2. 2020
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
DDM Plesná, Karla Svobody 237/11
DDM Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 28. 2. 2020 v 20:06

Basketbal, H, IV., obvod Poruba Basketbal 27. 2. 2020
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
DDM Plesná, Karla Svobody 237/11
DDM Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 27. 2. 2020 v 17:40

Šplh, OF, D, H, III., IV. Šplh 26. 2. 2020
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Šoupala, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 27. 2. 2020 v 17:51

Házená, OF, D, IV. Házená 21. 2. 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala, Ostrava-Polanka nad Odrou, H. Salichové 1275/28A
ZŠ Heleny Salichové, Ostrava – Polanka nad Odrou

Poslední aktualizace: 29. 2. 2020 v 17:20

Házená, OF, H, IV. Házená 20. 2. 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala, Ostrava-Polanka nad Odrou, H. Salichové 1275/28A
ZŠ Heleny Salichové, Ostrava – Polanka nad Odrou

Poslední aktualizace: 29. 2. 2020 v 17:19

Basketbal, D, IV., obvod Jih Basketbal 19. 2. 2020
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Srbská, Ostrava - Výškovice

Poslední aktualizace: 22. 2. 2020 v 15:20

Basketbal, H, IV., obvod Jih Basketbal 18. 2. 2020
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Srbská, Ostrava - Výškovice

Poslední aktualizace: 7. 3. 2020 v 13:46

Házená, OF, D, H, III. Házená 7. 2. 2020
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala, Ostrava-Polanka nad Odrou, H. Salichové 1275/28A
ZŠ Heleny Salichové, Ostrava – Polanka nad Odrou

Poslední aktualizace: 8. 2. 2020 v 15:01

Florbal, OF, D, IV. Florbal 15. 1. 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
SC Dubina
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 16. 1. 2020 v 18:45

Florbal, OF, H, IV. Florbal 15. 1. 2020
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
SC Dubina
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 16. 1. 2020 v 18:45

Šachy, OF Šachy 18. 12. 2019
Okresní kolo
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Matiční gymnázium Ostrava a SPŠei Ostrava

Poslední aktualizace: 29. 2. 2020 v 20:55

Florbal, H, IV., obvod Zábřeh, Výškovice Florbal 17. 12. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Volgogradská, Ostrava - Zábřeh

Poslední aktualizace: 4. 1. 2020 v 15:04

Florbal, D, IV., obvod Poruba Florbal 12. 12. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
DDM Plesná
DDM Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 20. 12. 2019 v 20:12

Florbal, H, IV., obvod Hrabůvka, Dubina Florbal 11. 12. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 22. 12. 2019 v 17:51

Florbal, D, IV., obvod Jih Florbal 10. 12. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 22. 12. 2019 v 17:01

Florbal, H, IV., obvod Ostrava 2 Florbal 5. 12. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Šenov

Poslední aktualizace: 9. 12. 2019 v 20:12

Florbal, OF, D, III. Florbal 28. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
SC Dubina
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 29. 11. 2019 v 17:58

Florbal, OF, H, III. Florbal 28. 11. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
SC Dubina
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 29. 11. 2019 v 17:58

Florbal, H, IV., obvod Poruba Florbal 27. 11. 2019
Kategorie IV.
Chlapci
DDM Plesná
DDM Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 1. 12. 2019 v 10:12

Florbal, H, IV., obvod Ostrava 1 Florbal 27. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Gen. Píky, Ostrava

Poslední aktualizace: 11. 12. 2019 v 21:08

Florbal, D, IV., obvod Ostrava 1,2 Florbal 26. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Gen. Píky, Ostrava

Poslední aktualizace: 7. 12. 2019 v 07:12

Florbal, H, III., obvod Zábřeh, Výškovice Florbal 19. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Volgogradská, Ostrava - Zábřeh

Poslední aktualizace: 24. 11. 2019 v 06:43

Florbal, D, III., obvod Poruba Florbal 18. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky
DDM Plesná
DDM Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 18. 11. 2019 v 18:20

Florbal, H, III., obvod Ostrava 1 Florbal 14. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Gen. Píky, Ostrava

Poslední aktualizace: 17. 11. 2019 v 15:50

Florbal, D, III., obvod Jih Florbal 13. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 17. 11. 2019 v 15:29

Florbal, D, III., obvod Ostrava 1, 2 Florbal 13. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky
ZŠ Gen. Píky, Ostrava

Poslední aktualizace: 22. 11. 2019 v 10:52

Florbal, H, III., obvod Hrabůvka, Dubina Florbal 12. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 16. 11. 2019 v 19:24

Florbal, H, III., obvod Poruba Florbal 11. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
DDM Plesná
DDM Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 16. 11. 2019 v 20:29

Florbal, H, III., obvod Ostrava 2 Florbal 6. 11. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Šenov

Poslední aktualizace: 19. 11. 2019 v 21:12

Halová kopaná, OF, D, III., IV. Futsal 25. 10. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky
DDM Plesná
DDM Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 25. 10. 2019 v 17:33

Halová kopaná, OF, H, III. Futsal 24. 10. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
DDM Plesná
DDM Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 24. 10. 2019 v 20:45

Halová kopaná, D, III., IV., obvod Poruba Futsal 22. 10. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky
DDM Plesná
DDM Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 24. 10. 2019 v 20:44

Halová kopaná, H, III., obvod Jih Futsal 15. 10. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Klegova, Ostrava - Hrabůvka

Poslední aktualizace: 20. 10. 2019 v 14:03

Halová kopaná, D, III., IV., obvod Jih Futsal 14. 10. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky
ZŠ Klegova, Ostrava - Hrabůvka

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 v 07:46

Halová kopaná, H, III., obvod Poruba Futsal 10.-17. 10. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
DDM Plesná
DDM Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 20. 10. 2019 v 14:04

Halová kopaná, H, III., obvod Ostrava 2 Futsal 7. 10. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Šenov

Poslední aktualizace: 13. 10. 2019 v 14:14

Halová kopaná, H, III., obvod Ostrava 1 Futsal 2. 10. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Gen. Píky, Ostrava

Poslední aktualizace: 13. 10. 2019 v 14:08

Přespolní běh, OF, D, H, III., IV. Atletika 24. 9. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Stadion MK Seitl v Ostravě – Martinově
ZŠ Porubská, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 24. 9. 2019 v 20:26