Okresní rada AŠSK Ostrava

Okresní rada AŠSK Ostrava

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
Pohár rozhlasu, OF, D, H, III., IV. Atletika 14. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Porubská, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 10. 4. 2019 v 05:56

Poodří Cup Volejbal 3. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Smíšené
ZŠ Polanka nad Odrou

Poslední aktualizace: 16. 3. 2019 v 15:25

Minifotbal, OF, H, IV. Minikopaná 25. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 29. 3. 2019 v 16:50

Soutěže, které se teprve uskuteční
Soutěže, které se již konaly
Minifotbal, H, IV., obvod Jih Minikopaná 17. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Kosmonautů 15, Ostrava - Zábřeh

Poslední aktualizace: 2. 4. 2019 v 21:12

Minifotbal, OF, D, IV. Minikopaná 16. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 16. 4. 2019 v 19:40

Volejbal, OF, H, IV. Volejbal 9. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 13. 4. 2019 v 18:04

Volejbal, OF, D, IV. Volejbal 8. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 13. 4. 2019 v 18:02

Minifotbal, H, IV., obvod Poruba Minikopaná 8. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 8. 4. 2019 v 17:48

Odznak všestrannosti, OF Atletika 3. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 3. 3. 2019 v 19:40

Volejbal, H, IV., obvod Jih Volejbal 26. 3. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 26. 3. 2019 v 21:34

Volejbal, D, IV., obvod Jih Volejbal 25. 3. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 26. 3. 2019 v 21:34

Atletické přebory Ostrava - Jih Atletika 20. 3. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Atletická hala

Poslední aktualizace: 14. 4. 2019 v 11:52

Sportovní gymnastika, OF Moderní gymnastika 13. 3. 2019
Okresní kolo
Kategorie I., II., III. a IV.
Dívky + Chlapci
GK Vítkovice, Ostrava - Výškovice

Poslední aktualizace: 16. 3. 2019 v 11:02

Basketbal, OF, H, IV. Basketbal 12. 3. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Volgogradská, Ostrava - Zábřeh

Poslední aktualizace: 28. 3. 2019 v 21:45

Basketbal, OF, D, IV. Basketbal 11. 3. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Volgogradská, Ostrava - Zábřeh

Poslední aktualizace: 28. 3. 2019 v 21:26

Basketbal, H, IV., obvod Ostrava 1,2 Basketbal 6. 3. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Gen. Píky, Ostrava

Poslední aktualizace: 7. 3. 2019 v 20:25

Basketbal, H, IV., obvod Jih Basketbal 26. 2. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 9. 3. 2019 v 19:44

Basketbal, D, IV., obvod Jih Basketbal 25. 2. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 9. 3. 2019 v 19:45

Házená, OF, D, IV. Házená 22. 2. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Heleny Salichové, Ostrava – Polanka nad Odrou

Poslední aktualizace: 28. 2. 2019 v 08:44

Házená, OF, H, IV. Házená 22. 2. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Heleny Salichové, Ostrava – Polanka nad Odrou

Poslední aktualizace: 28. 2. 2019 v 08:44

Šplh, OF, D, H, III., IV. Šplh 30. 1. 2019
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Šoupala, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 5. 2. 2019 v 15:44

Florbal, OF, D, IV. Florbal 18. 1. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
SC Dubina

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 21:19

Florbal, OF, D, III. Florbal 17. 1. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
SC Dubina

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 21:17

Florbal, OF, H, IV. Florbal 16. 1. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
SC Dubina
ZŠ Dvorského Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 10:04

Florbal, OF, H, III. Florbal 14. 1. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
SC Dubina
ZŠ Gen. Píky, Ostrava

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 09:48

Florbal, D, III., obvod Ostrava 1,2 Florbal 9. 1. 2019
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky
ZŠ Gen. Píky, Ostrava

Poslední aktualizace: 15. 1. 2019 v 15:46

Florbal, D, IV., obvod Ostrava 1,2 Florbal 9. 1. 2019
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Gen. Píky, Ostrava

Poslední aktualizace: 15. 1. 2019 v 15:45

Florbal, H, III., obvod Ostrava 1 Florbal 19. 12. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Gen. Píky, Ostrava

Poslední aktualizace: 15. 2. 2019 v 21:01

Florbal, H, IV., obvod Hrabůvka, Dubina Florbal 17. 12. 2018
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 15. 2. 2019 v 21:11

Florbal, H, IV., obvod Ostrava 1 Florbal 17. 12. 2018
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Gen. Píky, Ostrava

Poslední aktualizace: 15. 2. 2019 v 21:12

Florbal, H, IV., obvod Výškovice, Zábřeh Florbal 14. 12. 2018
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Volgogradská, Ostrava - Zábřeh

Poslední aktualizace: 15. 2. 2019 v 21:11

Florbal, D, IV., obvod Poruba Florbal 14. 12. 2018
Okrskové kolo
Kategorie IV.
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 21:14

Florbal, H, III., obvod Výškovice, Zábřeh Florbal 13. 12. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Volgogradská, Ostrava - Zábřeh

Poslední aktualizace: 15. 2. 2019 v 21:11

Florbal, D, IV., obvod Jih Florbal 10. 12. 2018
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 15. 2. 2019 v 21:10

Florbal, D, III., obvod Poruba Florbal 7. 12. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 21:09

Mikulášská laťka Atletika 7. 12. 2018
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 10:03

Florbal, H, III., obvod Hrabůvka, Dubina Florbal 4. 12. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 15. 2. 2019 v 21:10

Florbal, D, III., obvod Jih Florbal 3. 12. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III.
Dívky
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les

Poslední aktualizace: 15. 2. 2019 v 21:10

Halová kopaná, OF, H, III. Halový fotbal 30. 11. 2018
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 21:05

Halová kopaná, OF, D, III., IV. Halový fotbal 27. 11. 2018
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 21:01

Halová kopaná, H, III., obv. Ostrava 1 Halový fotbal 23. 11. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III.
ZŠ Gen. Píky

Halová kopaná, D, III., IV., obvod Poruba Halový fotbal 22. 11. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 20:57

Halová kopaná, H, III., obv. Ostrava 2 Halový fotbal 20. 11. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III.
ZŠ Šenov

Halová kopaná, H, III., obvod Poruba Halový fotbal 15. 11. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III.
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 20:53

Halová kopaná, D, III., IV., obvod Jih Halový fotbal 14. 11. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III. a IV.
ZŠ Klegova

Halová kopaná, H, III., obvod Jih Halový fotbal 6. 11. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Klegova, Ostrava - Hrabůvka

Poslední aktualizace: 15. 2. 2019 v 21:07

Florbal, H, III., obvod Poruba Florbal 5.-12. 11. 2018
Okrskové kolo
Kategorie III.
Chlapci
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 20:45

Florbal, H, IV., obvod Poruba Florbal 22.-26. 10. 2018
Okrskové kolo
Kategorie IV.
Chlapci
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 20:46

Přespolní běh, OF, D, H, III., IV. Přespolní běh 26. 9. 2018
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Porubská, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 16. 2. 2019 v 09:59