Okresní rada AŠSK Ostrava

Okresní rada AŠSK Ostrava

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 2/2019

Číslo 2/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (30)

Soutěže kategorie I. a II.

Název soutěže Sport Datum
Atletický trojboj, D, H, II. Atletika 21. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Dívky + Chlapci
ZŠ Porubská, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 27. 5. 2019 v 17:12

McDonalds Cup, OF Fotbal 14. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie I. a II.
Smíšené
ZŠ Šoupala, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 18. 5. 2019 v 20:49

Štafetový pohár, OF Atletika 7. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie I. a II.
Dívky + Chlapci
ZŠ Porubská, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 8. 5. 2019 v 21:00

McDonalds Cup, I., II., obvod Ostrava 1 Minikopaná 6. 5. 2019
Okrskové kolo
Kategorie I. a II.
Smíšené
Ostrava - Petřkovice

Poslední aktualizace: 9. 5. 2019 v 21:37

Vybíjená, OF, D, II. Vybíjená 30. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Dívky
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 1. 5. 2019 v 14:41

McDonalds Cup, I.,II.,obvod Poruba Minikopaná 30. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Šoupala, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 4. 5. 2019 v 17:42

Vybíjená, OF, II. otevřená Vybíjená 29. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 1. 5. 2019 v 14:40

McDonalds Cup, II., obvod Ostrava 2 Minikopaná 25. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Vratimov, Datyňská

Poslední aktualizace: 18. 5. 2019 v 17:08

McDonalds Cup, I.,II.,obvod Jih Minikopaná 24. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie I. a II.
Smíšené
ZŠ Klegova, Ostrava - Hrabůvka

Poslední aktualizace: 4. 5. 2019 v 22:29

Vybíjená, II., otevř., obvod Ostrava 1,2 Vybíjená 23. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Šenov

Poslední aktualizace: 4. 5. 2019 v 15:25

Orientační běh, OF Orientační běh 16. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Ostrava, Bělský les
Ostravská tělovýchovná unie

Poslední aktualizace: 1. 5. 2019 v 14:28

Vybíjená, II. otevř., obvod Jih Vybíjená 10. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené + Chlapci
ZŠ Horymírova, Ostrava - Zábřeh

Poslední aktualizace: 4. 5. 2019 v 15:55

Orientační běh Orientační běh 2. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
ZŠ Mitušova, Ostrava - Hrabůvka
Ostravská tělovýchovná unie

Poslední aktualizace: 1. 5. 2019 v 14:21

Vybíjená, D, II., obvod Jih Vybíjená 26. 3. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Dívky
ZŠ A. Kučery, Ostrava - Hrabůvka

Poslední aktualizace: 30. 3. 2019 v 15:24

Vybíjená, II. otevř., obvod Poruba Vybíjená 15. 3. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené + Chlapci
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 20. 3. 2019 v 05:46

Sportovní gymnastika, OF Moderní gymnastika 13. 3. 2019
Okresní kolo
Kategorie I., II., III. a IV.
Dívky + Chlapci
GK Vítkovice, Ostrava - Výškovice

Poslední aktualizace: 16. 3. 2019 v 11:02

Vybíjená, D, II., obvod Poruba Vybíjená 7. 3. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Dívky
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 7. 3. 2019 v 17:42

Florbal, OF, D, H, II. Florbal 20. 2. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
SC Dubina

Poslední aktualizace: 29. 4. 2019 v 21:15

Přehazovaná, OF, D, H, II. Volejbal 14. 2. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 29. 4. 2019 v 20:50

Přehazovaná, D, H, II., obvod Poruba Volejbal 30. 1. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 12. 2. 2019 v 20:17

Přehazovaná, D, H, II., obvod Jih Volejbal 29. 1. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Horymírova, Ostrava - Zábřeh

Poslední aktualizace: 15. 2. 2019 v 21:13