Okresní rada AŠSK Ostrava

Okresní rada AŠSK Ostrava

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Soutěže kategorie I. a II.

Název soutěže Sport Datum
Atletický trojboj, D, H, II. Atletika 21. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Dívky + Chlapci
ZŠ Porubská, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 27. 5. 2019 v 17:12

McDonalds Cup, OF Fotbal 14. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie I. a II.
Smíšené
ZŠ Šoupala, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 18. 5. 2019 v 20:49

Štafetový pohár, OF Atletika 7. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie I. a II.
Dívky + Chlapci
ZŠ Porubská, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 8. 5. 2019 v 21:00

McDonalds Cup, I., II., obvod Ostrava 1 Minifotbal 6. 5. 2019
Okrskové kolo
Kategorie I. a II.
Smíšené
Ostrava - Petřkovice

Poslední aktualizace: 9. 5. 2019 v 21:37

Vybíjená, OF, D, II. Vybíjená 30. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Dívky
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 1. 5. 2019 v 14:41

McDonalds Cup, I.,II.,obvod Poruba Minifotbal 30. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Šoupala, Ostrava - Poruba

Poslední aktualizace: 4. 5. 2019 v 17:42

Vybíjená, OF, II. otevřená Vybíjená 29. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 1. 5. 2019 v 14:40

McDonalds Cup, II., obvod Ostrava 2 Minifotbal 25. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Vratimov, Datyňská

Poslední aktualizace: 18. 5. 2019 v 17:08

McDonalds Cup, I.,II.,obvod Jih Minifotbal 24. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie I. a II.
Smíšené
ZŠ Klegova, Ostrava - Hrabůvka

Poslední aktualizace: 4. 5. 2019 v 22:29

Vybíjená, II., otevř., obvod Ostrava 1,2 Vybíjená 23. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Šenov

Poslední aktualizace: 4. 5. 2019 v 15:25

Orientační běh, OF Orientační běh 16. 4. 2019
Okresní kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Ostrava, Bělský les
Ostravská tělovýchovná unie

Poslední aktualizace: 1. 5. 2019 v 14:28

Vybíjená, II. otevř., obvod Jih Vybíjená 10. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené + Chlapci
ZŠ Horymírova, Ostrava - Zábřeh

Poslední aktualizace: 4. 5. 2019 v 15:55

Orientační běh Orientační běh 2. 4. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II., III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
ZŠ Mitušova, Ostrava - Hrabůvka
Ostravská tělovýchovná unie

Poslední aktualizace: 1. 5. 2019 v 14:21

Vybíjená, D, II., obvod Jih Vybíjená 26. 3. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Dívky
ZŠ A. Kučery, Ostrava - Hrabůvka

Poslední aktualizace: 30. 3. 2019 v 15:24

Vybíjená, II. otevř., obvod Poruba Vybíjená 15. 3. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené + Chlapci
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 20. 3. 2019 v 05:46

Sportovní gymnastika, OF Moderní gymnastika 13. 3. 2019
Okresní kolo
Kategorie I., II., III. a IV.
Dívky + Chlapci
GK Vítkovice, Ostrava - Výškovice

Poslední aktualizace: 16. 3. 2019 v 11:02

Vybíjená, D, II., obvod Poruba Vybíjená 7. 3. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Dívky
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 7. 3. 2019 v 17:42

Florbal, OF, D, H, II. Florbal 20. 2. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
SC Dubina

Poslední aktualizace: 29. 4. 2019 v 21:15

Přehazovaná, OF, D, H, II. Volejbal 14. 2. 2019
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 29. 4. 2019 v 20:50

Přehazovaná, D, H, II., obvod Poruba Volejbal 30. 1. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené
DDM Plesná

Poslední aktualizace: 12. 2. 2019 v 20:17

Přehazovaná, D, H, II., obvod Jih Volejbal 29. 1. 2019
Okrskové kolo
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Horymírova, Ostrava - Zábřeh

Poslední aktualizace: 15. 2. 2019 v 21:13