Okresní rada AŠSK Ostrava

Okresní rada AŠSK Ostrava

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 5/2019

Číslo 5/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (33)

Soutěže Kvalifikace na republikové finále

Název soutěže Sport Datum
Fotbal V. SLŠ - kvalifikace E Fotbal 20. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Horní 3276, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek
Fotbal V. SLŠ - kvalifikace A Fotbal 20. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Fotbal V. SLŠ - kvalifikace C Fotbal 19. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Na Hrázi 211, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady
Fotbal V. SLŠ - kvalifikace B Fotbal 18. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Na Hrázi 211, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady
Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace C Minifotbal 12. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Městský stadion v Jičíně
Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace B Minifotbal 7. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Legionářů 400, 261 02 Příbram
Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace E Minifotbal 6. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Kotojedská 2590/6, 767 01 Kroměříž
Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace C Volejbal 6. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace A Minifotbal 5. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace D Minifotbal 1.-12. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace D Volejbal 30. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Jungmannova 1495/8, Žďár nad Sázavou
Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace B Volejbal 30. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Městská sportovní hala, U Stadionu 1137, 377 01 Jindřichův Hradec
Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace A Volejbal 29. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Zahradní 60/43, 360 01 Karlovy Vary
Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace E Volejbal 29. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace A Basketbal 22. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Zahradní 60/43, 360 01 Karlovy Vary
Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace D Basketbal 22. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Pod Zahradami 317, Pardubice
Házená IV. SLŠ - kvalifikace D Házená 22. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace E Basketbal 22. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Kotojedská 2590/6, 767 01 Kroměříž
Házená IV. SLŠ - kvalifikace B Házená 22. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
nám. Arnošta z Pardubic 164, 250 82 Úvaly
Házená IV. SLŠ - kvalifikace A Házená 20. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Děkanská vinice, Praha 4
Házená IV. SLŠ - kvalifikace C Házená 16. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Městská sportovní hala – Jičín, Revoluční 863
Házená IV. SLŠ - kvalifikace E Házená 16. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala DHK Zora Olomouc, U Stadionu 6A
Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace B Basketbal 15. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala STARZ, Máchova ulice, Strakonice
Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace C Basketbal 7. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní areál v Jičíně, Revoluční ulice
Florbal V. SLŠ - kvalifikace C (dívky) Florbal 2. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportpark Liberec – hala míčových sportů, Jeronýmova 570/22, Liberec
Florbal V. SLŠ - kvalifikace A Florbal 1. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Házená V. SLŠ - kvalifikace E Házená 31. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Hlavní 492, 756 54 Zubří
Florbal V. SLŠ - kvalifikace B Florbal 27. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Úslavská 75, Plzeň 326 00
Házená V. SLŠ - kvalifikace C Házená 26. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Městská sportovní hala – Jičín, Revoluční 863
Florbal V. SLŠ - kvalifikace E Florbal 26. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Jeseník, Dukelská 1412, 790 01 Jeseník
Florbal V. SLŠ - kvalifikace C (chlapci) Florbal 26. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportpark Liberec – hala míčových sportů, Jeronýmova 570/22, Liberec
Házená V. SLŠ - kvalifikace D Házená 25. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Dolní Cerekev
Florbal V. SLŠ - kvalifikace D Florbal 25. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
SH SportPoint, Střední 595/26, 602 00 Brno-Ponava
Házená V. SLŠ - kvalifikace B Házená 23. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Úslavská 75, Plzeň 326 00
Házená V. SLŠ - kvalifikace A Házená 20. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Děkanská vinice, Praha 4
Volejbal V. SLŠ - kvalifikace D Volejbal 20. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala TJ Žďár nad Sázavou, Jungmannova 1495/8
Florbal III. SLŠ - kvalifikace E (dívky) Florbal 17. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
U Opavice 2248/4, Předměstí, 746 01 Opava
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace E (dívky) Florbal 17. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
U Opavice 2248/4, Předměstí, 746 01 Opava
Volejbal V. SLŠ - kvalifikace E Volejbal 17. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
28. října 1598, Frýdek-Místek 738 01
Florbal III. SLŠ - kvalifikace A Florbal 13. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Děkanská vinice, Praha 4
Volejbal V. SLŠ - kvalifikace A Volejbal 11. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Zahradní 60/43, 360 01 Karlovy Vary
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace A Florbal 11. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Basketbal V. SLŠ - kvalifikace E Basketbal 10. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Novosady 914/10, 741 01 Nový Jičín
Florbal III. SLŠ - kvalifikace E (chlapci) Florbal 10. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Pod Vinohrady 1420, 688 01 Uherský Brod
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace E (chlapci) Florbal 10. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Pod Vinohrady 1420, 688 01 Uherský Brod
Volejbal V. SLŠ - kvalifikace B Volejbal 5. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 1137, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec
Florbal III. SLŠ - kvalifikace D (dívky) Florbal 4. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
SH SportPoint, Střední 595/26, 602 00 Brno-Ponava
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace D (dívky) Florbal 4. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
SH SportPoint, Střední 595/26, 602 00 Brno-Ponava
Basketbal V. SLŠ - kvalifikace D Basketbal 28. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Evžena Rošického 6, 586 01 Jihlava
Florbal III. SLŠ - kvalifikace D (chlapci) Florbal 25. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
T. G. Masaryka 1145, 570 01 Litomyšl-Město
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace D (chlapci) Florbal 25. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
T. G. Masaryka 1145, 570 01 Litomyšl-Město
Volejbal V. SLŠ - kvalifikace C Volejbal 24. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Hala TU Liberec Na Bohdalci 715, Liberec 15, 460 15
Basketbal V. SLŠ - kvalifikace C Basketbal 20. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní 1801/2, 288 02 Nymburk
Basketbal V. SLSŠ - kvalifikace B Basketbal 19. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala STARZ, Máchova ulice, Strakonice
Basketbal V. SLŠ - kvalifikace A Basketbal 13. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Koněvova 929/19, 130 00 Praha 3-Žižkov
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace C Florbal 29. 1. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportpark Liberec – hala míčových sportů, Jeronýmova 570/22, Liberec
Florbal III. SLŠ - kvalifikace C Florbal 28. 1. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportpark Liberec – hala míčových sportů, Jeronýmova 570/22, Liberec
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace B Florbal 24. 1. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Úslavská 75, Plzeň 326 00
Florbal III. SLŠ - kvalifikace B Florbal 23. 1. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Úslavská 75, Plzeň 326 00