Okresní rada AŠSK Ostrava

Okresní rada AŠSK Ostrava

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 2/2019

Číslo 2/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (30)

Soutěže Kvalifikace na republikové finále

Název soutěže Sport Datum
Fotbal SLSŠ - kvalifikace E Fotbal 22. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Horní 3276, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek
Fotbal SLSŠ - kvalifikace C Fotbal 21. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Na Hrázi 211, Poděbrady III, 290 01
Fotbal SLSŠ - kvalifikace A Fotbal 20. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha 10, část obce Záběhlice
Fotbal SLSŠ - kvalifikace B Fotbal 20. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Na Hrázi 211, Poděbrady III, 290 01
Volejbal SLZŠ - kvalifikace E (chlapci) Volejbal 15. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Tomkova 314/45, Olomouc
Volejbal SLZŠ - kvalifikace A Volejbal 14. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Fotbal SLSŠ - kvalifikace D Fotbal 14. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Mlýnská 931/15, 678 01 Blansko
Volejbal SLZŠ - kvalifikace B Volejbal 14. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Okružní 2331, Rakovník 269 01
Volejbal SLZŠ - kvalifikace E (dívky) Volejbal 10. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Tomkova 314/45, Olomouc
Volejbal SLZŠ - kvalifikace C Volejbal 9. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Jičín, sportovní hala ( Revoluční ul. )
Minikopaná SLZŠ - kvalifikace E Minikopaná 9. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Obvodová 3607/19, Kroměříž 767 01
Minikopaná SLZŠ - kvalifikace C Minikopaná 7. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Městský stadion – Jičín, Revoluční 863
Minikopaná SLZŠ - kvalifikace A Minikopaná 7. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Krušnohorská 1675, Jirkov
Minikopaná SLZŠ - kvalifikace D Minikopaná 7. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 1652, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
Minikopaná SLZŠ - kvalifikace B (chlapci) Minikopaná 7. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Na Litavce, Příbram 261 01
Volejbal SLZŠ - kvalifikace D Volejbal 3. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Jungmannova 8, Žďár nad Sázavou
Minikopaná SLZŠ - kvalifikace B (dívky) Minikopaná 30. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Na Litavce, Příbram 261 01
Basketbal SLZŠ - kvalifikace D Basketbal 10. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
ZŠ Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
Basketbal SLZŠ - kvalifikace C Basketbal 9. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Jičín, ulice Revoluční
Basketbal SLZŠ - kvalifikace B Basketbal 9. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 1137, Jindřichův Hradec
Basketbal SLZŠ - kvalifikace A Basketbal 9. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
HALA MÍČOVÝCH SPORTŮ - ARÉNA KARLOVY VARY, Západní 1812;
Házená SLZŠ - kvalifikace A Házená 4. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Městská hala Cheb
Házená SLZŠ - kvalifikace E Házená 3. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadiónu 1357/6a, Olomouc
Basketbal SLZŠ - kvalifikace E Basketbal 2. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Kotojedská 2590, Kroměříž
Házená SLZŠ - kvalifikace D Házená 28. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Neužilova 35, Brno
Florbal SLSŠ - kvalifikace E Florbal 28. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Dukelská 1412/21, Jeseník
Házená SLZŠ - kvalifikace B Házená 26. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Elišky Krásnohorské 10, Plzeň
Házená SLZŠ - kvalifikace C Házená 26. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Revoluční 863, Jičín
Florbal SLSŠ - kvalifikace C Florbal 21. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Jeronýmova 570/22, Liberec
Florbal SLSŠ - kvalifikace D Florbal 20. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Okružní 4628/2, Jihlava
Volejbal SLSŠ - kvalifikace E Volejbal 19. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Purkyňova 116/48, Nový Jičín
Florbal SLSŠ - kvalifikace B Florbal 19. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 1137, Jindřichův Hradec
Florbal SLSŠ - kvalifikace A Florbal 19. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Florbal III. - kvalifikace E (dívky) Florbal 6. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Opavice 2248/4, Opava
Florbal SLZŠ - kvalifikace E (dívky) Florbal 6. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Opavice 2248/4, Opava
Florbal SLZŠ - kvalifikace A Florbal 6. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Florbal III. - kvalifikace E (chlapci) Florbal 5. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 2295, Uherský Brod
Florbal SLZŠ - kvalifikace E (chlapci) Florbal 5. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 2295, Uherský Brod
Volejbal SLSŠ - kvalifikace B Volejbal 5. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 1137, Jindřichův Hradec
Florbal III. - kvalifikace D (dívky) Florbal 28. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
SportPoint, Střední 26, Brno
Florbal SLZŠ - kvalifikace D (dívky) Florbal 28. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
SportPoint, Střední 26, Brno
Přehazovaná - krajské kolo, Hl. m. Praha Vybíjená 28. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Házená SLSŠ - kvalifikace D Házená 26. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Dolní Cerekev, sportovní hala
Florbal III. - kvalifikace D (chlapci) Florbal 19. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
T.G.Masaryka 1145, Litomyšl
Florbal SLZŠ - kvalifikace D (chlapci) Florbal 19. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
T.G.Masaryka 1145, Litomyšl
Házená SLSŠ - kvalifikace B Házená 15. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Městská sportovní hala Plzeň, Úslavská 75, 301 59 Plzeň 2-Slovany
Florbal III. - kvalifikace C Florbal 14. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Sportpark Liberec
Florbal SLZŠ - kvalifikace C Florbal 12. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Sportpark Liberec
Házená SLSŠ - kvalifikace A Házená 8. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Děkanská vinice I. 987/5, Praha
Volejbal SLSŠ - kvalifikace A Volejbal 7. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
TJ Sokol Žižkov, Koněvova 19, Praha 3
Florbal III. - kvalifikace A Florbal 5. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Praha 4 - HFK Děkanka, Děkanská vinice I. 987/5
Házená SLSŠ - kvalifikace C Házená 30. 1. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Revoluční 863, Jičín
Volejbal SLSŠ - kvalifikace D Volejbal 30. 1. 2019
Kvalifikace na republikové finále
VFU Palackého, Brno
Házená SLSŠ - kvalifikace E Házená 30. 1. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Hlavní 492, Zubří
Volejbal SLSŠ - kvalifikace C Volejbal 28. 1. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Liberec - hala TU Harcov
Florbal SLZŠ - kvalifikace B Florbal 25. 1. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Plzeň - Městská sportovní hala (TJ Lokomotiva), Úslavská 75
Florbal III. - kvalifikace B Florbal 24. 1. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Plzeň - Městská sportovní hala (TJ Lokomotiva), Úslavská 75.
Basketbal SLSŠ - kvalifikace B Basketbal 17. 12. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala STARZ, Máchova ulice, Strakonice
Basketbal SLSŠ - kvalifikace A Basketbal 14. 12. 2018
Kvalifikace na republikové finále
HALA MÍČOVÝCH SPORTŮ - ARÉNA KARLOVY VARY, Západní 1812;
Basketbal SLSŠ - kvalifikace E Basketbal 11. 12. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Hala ZŠ Ostrava – Bělský Les, B. Dvorského 1
Basketbal SLSŠ - kvalifikace D Basketbal 7. 12. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Basketbal SLSŠ - kvalifikace C Basketbal 5. 12. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní 1801/2, 288 02 Nymburk
Basketbal VI. B - kvalifikace D Basketbal 27. 11. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala L. Pokorného, Fügnerova 8, Třebíč
Basketbal VI. B - kvalifikace E Basketbal 16. 11. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Bohumíra Dvorského 1049/1, 700 30 Ostrava-jih-Bělský Les
Basketbal VI. B - kvalifikace B Basketbal 12. 11. 2018
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 1137, Jindřichův Hradec
Basketbal VI. B - kvalifikace C Basketbal 8. 11. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní 1801/2, 288 02 Nymburk
Basketbal VI. B - kvalifikace A Basketbal 31. 10. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Fotbal VI.A - kvalifikace E Fotbal 24. 10. 2018
Kvalifikace na republikové finále
FK Bílovec, Nový Jičín
Fotbal VI.A - kvalifikace D Fotbal 17. 10. 2018
Kvalifikace na republikové finále
ASK Blansko, Mlýnská
Fotbal VI.A - kvalifikace C Fotbal 17. 10. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Městský stadion – Jičín, Revoluční 863
Fotbal VI.A - kvalifikace B Fotbal 16.-19. 10. 2018
Kvalifikace na republikové finále
stadion J. Žaloudka - 33. ZŠ, Terezie Brzkové 31
Fotbal VI.A - kvalifikace A Fotbal 16. 10. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní areál ČAFC Praha 10 – Spořilov