Asociace školních sportovních klubů
Okresní rada Ostrava
OR AŠSK Ostrava
B. Dvorského 1049/1
700 30 Ostrava-Běl. Les

Základní kola

 

PropoziceTermínMístoVíce
Florbal, H, IV., obvod Poruba16.10.2017 - 23.10.2017DDM PlesnáVýsledky
Halová kopaná, H, III, obvod Jih19.10.2017ZŠ KlegovaVýsledky
Florbal, H, III., obvod Poruba30.10.2017 - 03.11.2017DDM PorubaVýsledky
Halová kopaná,H,III., obvod Ostrava 206.11.2017ZŠ ŠenovVýsledky
Halová kopaná, H, III., obvod Poruba13.11.2017 - 16.11.2017DDM PlesnáVýsledky
Halová kopaná, D III., IV., obvod Poruba20.11.2017DDM PlesnáVýsledky
Halová kopaná,H,III., obvod Ostrava 122.11.2017ZŠ Gen. PíkyVýsledky
Florbal, H, III., obvod Hrabůvka, Dubina24.11.2017ZŠ DvorskéhoVýsledky
Florbal, D, III., obvod Poruba04.12.2017 - 08.12.2017DDM PlesnáVýsledky
Florbal, D, III., obvod Jih11.12.2017ZŠ DvorskéhoVýsledky
Florbal, D, IV., obvod Jih11.12.2017ZŠ DvorskéhoVýsledky
Florbal, D, IV., obvod Poruba11.12.2017 - 14.12.2017DDM PlesnáVýsledky
Florbal, H, III., obvod Ostrava 111.12.2017ZŠ Gen. PíkyVýsledky
Florbal, H, IV., obvod Hrabůvka, Dubina15.12.2017ZŠ DvorskéhoVýsledky
Florbal, H, IV., obvod Ostrava 218.12.2017ZŠ ŠenovVýsledky
Florbal, H, IV., obvod Ostrava 119.12.2017ZŠ Gen. PíkyVýsledky
Florbal, H, III., obvod Výškovice, Zábřeh20.12.2017ZŠ VolgogradskáVýsledky
Florbal, H, IV., obvod Výškovice, Zábřeh21.12.2017ZŠ VolgogradskáVýsledky
Volejbal, D, IV., obvod Poruba19.02.2018DDM PlesnáVýsledky
Basketbal, D, IV., obvod Jih21.02.2018ZŠ Srbská 
Basketbal, H, IV., obvod Jih22.02.2018ZŠ SrbskáVýsledky
Vybíjená, D+H, II., obvod Poruba26.02.2018 - 05.03.2018DDM PlesnáVýsledky
Atletické přebory Ostravy - Jih20.03.2018Atletická halaVýsledky
Vybíjená, D, II., obvod Poruba27.03.2018DDM PlesnáVýsledky
Orientační běh28.03.2018ZŠ Kosmonautů 15Výsledky
Volejbal, D, IV., obvod Jih05.04.2018ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesVýsledky
Volejbal, H, IV., obvod Ostrava 1,209.04.2018ZŠ ŠenovVýsledky
Volejbal, H, IV., obvod Jih10.04.2018ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesVýsledky
Vybíjená, D+H, II., obvod Ostrava 1,210.04.2018ZŠ ŠenovVýsledky
Minifotbal, H, IV., obvod Poruba10.04.2018 - 17.04.2018DDM PlesnáVýsledky
Vybíjená, D, II., obvod Jih11.04.2018ZŠ A KučeryVýsledky
Volejbal, D, IV., obvod Ostrava 1,211.04.2018ZŠ ŠenovVýsledky
Vybíjená, D+H, II., obvod Jih12.04.2018ZŠ HorymírovaVýsledky
McDonalds Cup, I., II., obvod Jih19.04.2018ZŠ KlegovaVýsledky
McDonalds Cup, I., II., obvod Ostrava 123.04.2018OstravaVýsledky
McDonalds Cup, I., II., obvod Poruba03.05.2018ZŠ Šoupala, Ostrava - PorubaVýsledky

 

 

 



PARTNEŘI OKRESNÍ RADY OSTRAVA

ssk-vitkovice.jpg